אלוהים כורת לנו ברית חדשה!


כולנו סקרנים לדעת מה צופן לנו העתיד, והנה אלוהים מגלה לנו את אחת התכניות הכי יפות שלו:

ירמיהו לד': לא'-לד': "הנה ימים באים וכרתי את בית ישראל ובית יהודה ברית חדשה: לא כברית אשר כרתי את אבותם, ביום החזקי בידם להוציאם ממצרים. אשר המה הפרו את בריתי, ואנכי בעלתי בם.  כי זאת הברית  אשר אכרת את בית ישראל אחרי הימים ההם, נאום ה': נתתי את תורתי בקירבם, ועל ליבם אכתבנה. והייתי להם לאלוהים, והמה יהיו לי לעם.  ולא ילמדו עוד איש את רעהו ואיש את אחיו לאמר: דעו את ה'.  כי כולם  ידעו אותי מקטנם ועד גדולם, נאום ה'.  כי אסלח לעוונם, ולחטאתם לא אזכר עוד"

אלוהים אומר בברור שברית סיני היא לא ברית עולם, אלא היא ניתנה לרגע מסוים, ביציאה ממצרים, כדי ללמוד מי הוא אלוהים, ולהיפטר מהרפלקסים של העבדות.. ובכלל, אף אחד לא באמת הבין אותה כפי שהיינו אמורים, ועשינו עירבובידה עם תושב"ע וגמרא ועוד המצאות כהנה וכהנה. לכן אלוהים כורת לנו ברית חדשה, וישים את דבריו, י ש י ר ו ת, בלב כל אדם. וכוווווולנו נכיר אותו, בלי שילמדו אותנו מורים מבולבלים, כמו הנ"ל.

אנחנו לא צריכים יותר שיעורי דת וקבלה,או כל מידע שגוי על אלוהים. מלך העולם, בכבודו ובעצמו, ילמד אותנו מי הוא, ומה תכניותיו.

אני כבר רואה את המקטרגים אומרים לי שזה נצרות.  גם הנצרות וגם האיסלם גנבו דברים מהתנ"ך, ועשו את הסמטוחות השקריות שלהם. אלוהים ישפוט אותם בבוא זמנם.  אבל המושג הזה "ברית חדשה" הוא שלנו! הוא מהתנ"ך שלנו. הוא ניתן לירמיהו  בידי אלוהים עצמו, לפני אלפי שנים! אז מה עכשיו ירמיהו נוצרי? אלוהים נוצרי? לא! רחוק מזה: זה הכי ישראל אמיתי שקיים!

ממקום זה בדיוק, אני מביאה את ההתנסות האישית שלי: אלוהים ראה את מצוקת ליבי לפני שנים רבות, כשחיפשתי את האמת והמשמעות לחיים בכל חור. הוא ריחם עלי, ונתן לי להכיר אותו.  הוא הראה לי את כל אהבתו, ודאג לי כל השנים, בתור אבא מושלם! הוא לא זנח אותי אפילו לשניה אחת!

אם  אני מנדנדת על אלוהים, בלי הפסקה, זה מפני שאני לא יכולה לשמור לעצמי אוצר כל כך גדול! אני חייבת לשתף את כל העולם, באהבת אלוהים ובגדולתו. אני רוצה שכולנו נהיה במקום הנפלא הזה, ונוכל לשמוח עם אלוהים בכל ימי חיינו. ממקום זה אלוהים יעשה לנו צדק, וינחם אותנו על כל סבל הגלות במשך אלפיים שנה.

אני רוצה שניפטר מכל הידע השגוי הממלא את ליבנו, אני רוצה שנוריד את המשא הכבד מעל גבינו, משא של מדבר וגלות, ששמו עלינו אבותינו. והם טעו בגדול! אלוהים אומר זאת בעצמו.

אני רוצה היום שנפנה לאלוהים, ישירות, ונבקש ממנו, כולנו, לנקות את ליבנו – מהישן, ולשים בו – את החדש!

נתפלל אליו, כל עם ישראל, שיהיה לנו לאבא, ושנהיה לו לילדים!

נבקש ממנו להאיר עינינו לאמת שלו, ולהחשיך – את טעויות הגלות!

נתפלל שאלוהים יסלח על כל הסיבובים שעשינו, רחוק ממנו, בגאוותנות ליבנו הערל!

למה לחכות? זה הרגע לעזוב הכל בצד, ולחזור לאמת. כי שום דבר לא יותר חשוב מלהכיר את אלוהים.

בואו נלך לאלוהים כדי שיסדר לנו את הבלגנים בחיים, בארץ ובעולם. כי רק הוא יכול לעשות זאת באופן המושלם ביותר.

אין לנו אבא אחר. אין לנו מורה  אחר. אין לנו אמת אחרת. הכל נמצא באלוהים.

אל לנו להתמהמה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אהבת אלוהים, הבטחות שיקום, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על אלוהים כורת לנו ברית חדשה!

  1. Berko הגיב:

    מסכים עם חלק מהדברים

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s