הכשרות [הפרדה בן בשר וחלב] זאת המצאה רבנית.


בואו נסדר עניינים פעם אחת ולתמיד: הכשרות – הפרדה בן בשר וחלב- היא לא מצווה מאלוהים, זאת המצאה רבנית – אנושית – גלותית, שכמו כל המצוות האחרות שעברו אינטרפרטציה הלכתית, מטרתה להחזיק את עם ישראל  בשליטה אינפנטילית ולמנוע ממנו להתקרב  לאלוהים בלב!

עם ישראל עשה פיקסציה על הכשרות: גם אנשים שלא מקפידים על מיצוות רבניות, נופלים חזק בקטע של  הכשרות: לא רק שהחכמים העיוורים לא הבינו את מטרת אלוהים כשהוא נתן צו, אלא בגאוותנותם הם המציאו  הסברים, בשם איזה שהיא תורה שבע"פ, שאף פעם לא הייתה קיימת בתכניתו של אלוהים, אלא רק בדמיון החולני שלהם.

החוצפה היותר גדולה היא שמורים חסרי סמכות, מרשים לעצמם להוסיף לתנ"ך של אלוהים, עוד חלקים, כאילו אלוהים צריך עזרה מבני אדם כדי לתרגם את רצונותיו.

כך עם ישראל, שלא מכיר את אלוהים ומחפש משמעות בכל חור זר ומרשה לעצמו לשקר, לרמות, לנאוף, אך הוא יאכל בשר בנפרד מחלב, כאילו שהקיבה תנקה את מצפונו.

כשאלוהים ציווה לא לאכול גדי בחלב אימו, הוא התכוון לתת זמן סביר לגמילה, גם לחיות.

לאכול כשר זה צו דתי, לא אלוהי וכמו בכל דת שיש בה מיצוות, אין בה אלוהים. כמו ביהדות, גם הקתולים לא אוכלים בשר באחד מימי השישי שלהם וגם המוסלמים לא שותים יין, מאיזה שהיא סיבה לא מעניינת.

אני לא מדברת על שאר המצוות שנהפכו לתהלוכת קרנבל יבשה בלי רוח אלוהים. אבל העיקר שהרבי אמר. מעניין מה אלוהים אומר על הרבנים. אגלה לכם בסוד: הוא קורא להם רועים נביאי שקר, העסוקים בעצמם ולא בצאן. הם אוהבים לדרוש כבוד שלא מגיע להם ולשחק אותה קדושים, בדיוק כמו  בשאר הדתות. אלוהים לא צריך אותנו דתיים, מסורתיים, קונסרבטיבים, אלא  ילדים תמימים.

הגיע הזמן להפסיק להתעסק בטהרת המעיים ולהסתכל עמוק לטומאת לב האבן, שמת מרוב עשה – אל תעשה. אני קוראת לכל הצאן להתמרד נגד הרועים הצדקנים וללכת לרועה הטוב: אלוהים. הוא ילמד אותנו ישירות מה נכון. אנחנו לא צריכים מתווכים גלותיים, שמקפידים על הציציות, אך הורגים את הנפש.

זה היום לצאת לחופשי, מהחינוך הקלוקל, שהרדים אותנו אלפיים שנה ולהתכונן לפגוש את אלוהים.

אל תאמינו לי תאמינו לתנ"ך, זה כתוב……

ירמיהו כג':א'

יחזקאל לד':ב'

פוסט זה פורסם בקטגוריה דת , נביאי שקר, החיים ואלוהים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s